Діти стояли на трасі Київ – Одеса через відсутність грошей на проїзд
Троє підлітків (двоє хлопців 15 і 17 років та дівчина 16 років) стояли навколішки біля автодороги Київ – Одеса неподалік села Віта-Поштова в напрямку Білої Церкви. Повідомлення про це надійшло близько 2 години ночі білоцерківським патрульним.
![Діти стояли на трасі Київ – Одеса через відсутність грошей на проїзд](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/59295151_1311022135731510_9197852917434941440_n.jpg)
Прибувши на місце виклику, патрульні побачили трьох неповнолітніх. Поспілкувавшись з дітьми, інспектори встановили їх анкетні дані та причину дивної поведінки. Виявляється, підлітки хотіли «подивитись столицю», а на дорозі стояли навколішки через відсутність грошей на автобус чи поїзд до Миколаєва.
Мандрівники швидкої медичної допомоги не потребували, ніяких тілесних ушкоджень не було.
Підлітків передали працівникам поліції Києво-Святошинського відділу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/58772288_1311022099064847_6318193047590928384_n.jpg)
Повідомляє Патрульна поліція Білої Церкви.