Дев'ятикласнику з Броварів призначено стипендію Президента України
Учню Броварської гімназії ім. С.І.Олійника дев'ятикласнику Артему Бузюну призначено стипендію Президента України.
Про це йдеться у наказі Міністерства освіти і науки України від 5 листопада 2019 року №1398 «Про призначення стипендій Президента України переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2018/2019 навчального року», повідомляє сайт Броварської міської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/foto1.jpg)
Артем — абсолютний переможець ІV Всеукраїнського етапу олімпіади з географії серед учнів 8-х класів і стипендія Президента України — це відзнака таланту та праці юного броварчанина та його педагога Ольги Кислової.
Надзвичайно цілеспрямований, розумний та амбітний, Артем вже планує своє майбутнє, розмірковує над тим, де буде вчитися.