Деталі порушення на одній із виборчих дільниць у Василькові
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0000IMG_20190421_130357-2000x1500.jpg)
Сьогодні, 21 квітня, у Василькові на виборчій дільниці №321281 за адресою вул. Небесної Сотні, 65 Б, було зафіксовано порушення: літня жінка прийшла на дільницю з сином, який допоміг їй проголосувати за столом, де видавали бюлетені. Про це повідомляє ОПОРА, зазначаючи, що відповідно до ч. 4 ст. 76 ЗУ «Про вибори Президента України», виборчі бюлетені заповнюються виборцем особисто в кабіні (кімнаті) для таємного голосування. Також під час заповнення виборчих бюлетенів забороняється присутність інших осіб, здійснення фото- та відеофіксації у будь-який спосіб.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0000IMG_20190421_1322352-2000x1500.jpg)
Як пояснили на дільниці №321281 журналісту «Погляду», жінка здійснила волевиявлення не в кабінці, а поза нею. З приводу цього було складено акт, який розглядатиметься ближче до закриття дільниці і буде прийматись рішення з приводу того, зараховувати даний голос чи ні.
![Деталі порушення на одній із виборчих дільниць у Василькові](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0000IMG_20190421_132243-2000x1500.jpg)