Дерева зламало, дроти обірвало... Негода знову завітала до Броварів
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67765915_2387999204791055_5422711126792077312_n.jpg)
9 серпня негода знову завітала до Броварів та принесла немало шкоди. Всі служби міста працюють в посиленому режимі. Від мешканців міста отримано безліч дзвінків з повідомленнями про повалені чи пошкоджені дерева, обірвані дроти та ліхтарі вуличного освітлення.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67971528_2387998871457755_2010591306425827328_n.jpg)
"Ми закликаємо Вас бути обережними,адже багато дерев повалено та пошкоджено, в деяких місцях обірвано лінії електропередач,які можуть бути під напругою", - наголошують в "Контакт-центрі" міста Бровари. "Щиро дякуємо працівникам комунальних служб міста за оперативність!"
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67753427_2388018214789154_7121415871121063936_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67712372_2388019018122407_4645662830396178432_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68685693_2388018414789134_5736197516962037760_n.jpg)