Депутат із Вишневого увійде до нового складу Верховної Ради
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/slogan_bg.jpg)
Сергій Нагорняк, чинний депутат Вишневої міської ради за даними ЦВК переміг на позачергових парламентських виборах по 199 виборчому округу як висуванець від партії "Слуга Народу". Округ включає в себе місто Ватутіне, Жашківський, Звенигородський, Маньківський райони, частину Лисянського, частину Тальнівського районів. Сергій Нагорняк змагався за "першість" з самовисуванцем Валентином Ничипоренко, але у підсумку вибився у лідери, набравши 24 079 голоси.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/kand.jpg)
Також у Черкаській області, за підрахунком голосів виборців на одномандатному
виборчому окрузі №197, був обраний Олесандр Скічко, шоумен і телеведучий, теж висуванець від партії "Слуга Народу".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/413f9f8-skichko.jpg)
"І тепер я можу офіційно сказати, що я іду в політику. Я йду представляти свою рідну Черкащину", - заявив Скічко
Ілюстративний матеріал із відкритих джерел