Новини
Бровари

Делегація з Броварів відвідала Латвію


Броварська делегація фахівців з питань містобудування, житлового господарства, інфраструктури та транспорту, культури та сервісного центру «Прозорий офіс» у співпраці з латвійською стороною взяла участь у проєкті «Обмін хорошою практикою з Броварською міськрадою з питань розвитку міст», що відбувся в латвійському місті Юрмала.

У ході проекту учасники ознайомились із проведенням конкурсу громадських ініціатив муніципалітету м.Юрмала, обговорили проведення процедури конкурсу громадських ініціатив, впровадження в життя ідей громадян та асоціацій. У свою чергу, нашою делегацією було представлено наявну в Броварах систему та порядок подачі проектів для участі у громадському бюджеті та процедуру голосування мешканцями міста. Менеджером проектного відділу департаменту розвитку міста Юрмальської міської ради було представлено проекти, реалізовані шляхом громадської ініціативи у місті Юрмала, серед них: альтанка для відпочинку з облаштуванням волейбольного поля та дитячий майданчик у дворі багатоповерхового будинку.

Спеціалісти з питань громадського транспорту обох сторін та експерти відділу стратегічного планування в галузі енергоефективності Юрмали обговорювали питання, проблеми і перспективи у сферах розвитку туризму та підприємництва, стратегічного планування й утеплення будинків наших міст.

Броварська делегація мала змогу поспілкуватись та обмінятись досвідом щодо організації та проведення міжнародних та місцевих заходів з представниками департаменту культури, директорами школи мистецтв, центральної бібліотеки та музичної школи, ознайомилась із функціонуванням культурного кварталу «Дубілті» та концертною залою «Дзінтарі».

Особливо приємно зазначити, що на усіх стадіях реалізації проекту безпосередню активну участь брав виконавчий директор Юрмальської міської ради Едгарс Стобовс, який неодноразово відвідував наше місто з метою налагодження ділових та культурних зв’язків між обома територіальними громадами.

Досягнуті результати впровадженого проекту надихнули фахівців обох сторін на подальшу реалізацію спільних проектів заради добробуту міст Бровари та Юрмала.

Броварська міська рада