Делегація з Броварів відвідала Латвію
Броварська делегація фахівців з питань містобудування, житлового господарства, інфраструктури та транспорту, культури та сервісного центру «Прозорий офіс» у співпраці з латвійською стороною взяла участь у проєкті «Обмін хорошою практикою з Броварською міськрадою з питань розвитку міст», що відбувся в латвійському місті Юрмала.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/0-02-0a-9a11c6c4be8821d776ce800acd4b30540658361bc2d14bb60d36ff93746baad2_72991fdc.jpg)
У ході проекту учасники ознайомились із проведенням конкурсу громадських ініціатив муніципалітету м.Юрмала, обговорили проведення процедури конкурсу громадських ініціатив, впровадження в життя ідей громадян та асоціацій. У свою чергу, нашою делегацією було представлено наявну в Броварах систему та порядок подачі проектів для участі у громадському бюджеті та процедуру голосування мешканцями міста. Менеджером проектного відділу департаменту розвитку міста Юрмальської міської ради було представлено проекти, реалізовані шляхом громадської ініціативи у місті Юрмала, серед них: альтанка для відпочинку з облаштуванням волейбольного поля та дитячий майданчик у дворі багатоповерхового будинку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/0-02-0a-368ce46dd486e397d8e43863362d1b4a2d53aaf4715d3eecd5a56cfb7fc52441_3c0a2a24.jpg)
Спеціалісти з питань громадського транспорту обох сторін та експерти відділу стратегічного планування в галузі енергоефективності Юрмали обговорювали питання, проблеми і перспективи у сферах розвитку туризму та підприємництва, стратегічного планування й утеплення будинків наших міст.
Броварська делегація мала змогу поспілкуватись та обмінятись досвідом щодо організації та проведення міжнародних та місцевих заходів з представниками департаменту культури, директорами школи мистецтв, центральної бібліотеки та музичної школи, ознайомилась із функціонуванням культурного кварталу «Дубілті» та концертною залою «Дзінтарі».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/0-02-0a-460206add387685885b1a43a53c1993bc646d8ed3c4917b9359a3482b60d5a9b_bbb02ec5.jpg)
Особливо приємно зазначити, що на усіх стадіях реалізації проекту безпосередню активну участь брав виконавчий директор Юрмальської міської ради Едгарс Стобовс, який неодноразово відвідував наше місто з метою налагодження ділових та культурних зв’язків між обома територіальними громадами.
Досягнуті результати впровадженого проекту надихнули фахівців обох сторін на подальшу реалізацію спільних проектів заради добробуту міст Бровари та Юрмала.