Новини
Новини Київської області
Культура
Київ

Де можна буде побачити скандальний капелюх після переїзду із Софійської площі


11 січня у Києві капелюх, що мав спочатку прикрасити головну ялинку країни, але потім став арт-об’єктом через скандал, демонтують. Творці капелюха його віддадуть в оренду бізнес-структурам столиці.

Усі бажаючі у найближчі 3 місяці зможуть побачити скандальний капелюх на даху будівлі по вулиці Дмитрівській, де знаходиться Київська школа економіки Тимофія Милованова, повідомляє видання «Сегодня».

«Перша організація, яка погодилася взяти до себе капелюх і прикрасити ним свою будівлю, була Kyiv School of Economics Тимофія Милованова. Нині вони повторно звернулися до нас. І ми віддаємо казковий капелюх їм в оренду на три місяці. Після цього капелюх віддамо в оренду іншим бізнес-структурам, які виявили бажання», – розповів Ігор Добруцький, президент організації Folk Ukraine, яка організовує новорічне свято на Софійській площі.

Ще під час скандалу з капелюхом кілька компаній підтримали ідею його  збереження. Як мінімум 15 організацій погодилися взяти казковий капелюх до себе.

За словами Добруцького, наразі відомо, що 1 грудня цього року капелюх поїде на Макарівщину в «Добропарк», де заплановано відкриття сезону «Зима за містом». Дивіться наш сюжет про фестиваль петуній у "Добропарку”.

Нагадаємо, після критики творчого задуму організаторів казковий капелюх із верхівки головної ялинки столиці зняли, а замість нього встановили традиційну зірку. Капелюху ж знайшли нове призначення.

«Погляд» також пиcав, що українська ялинка – серед 10 найкрасивіших у Європі

Нещодавно ми повідомляли, коли у столиці демонтують новорічні об’єкти

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.