Новини
Новини Київської області
Вишгород
Надзвичайні новини
Кримінальні новини

ДБР розслідує обставини застосування зброї співробітниами КОРДу


Учора, 2 жовтня, зловмисник під час спецоперації із його затримання почав стріляти в поліцейських і двох поранив. Відкривши вогонь у відповідь, правоохоронці застрелили чоловіка

Подія сталася учора в Хотянівці Вишгородського району. Як уже повідомляв «Погляд», під час спецоперації правопорушник поранив двох спецпризначенців, їх доставили у лікарню. Але, застосувавши табельну зброю, ліквідувати чоловіка.

Тепер же поліцейські, які стріляли у зловмисника – самі під слідством.

«Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, розслідують обставини застосування зброї працівниками підрозділу Нацполіції «КОРД» на Київщині. Кримінальне провадження зареєстроване на підставі інформації, наданої Нацполіцією. За попередньою інформацією: в селі Хотянівка Вишгородського району Київської області працівники підрозділу КОРД Головного управління Нацполіції в м. Києві застосували вогнепальну зброю під час затримання правопорушника, який здійснив постріл в бік працівника поліції. Внаслідок отриманих вогнепальних поранень чоловік помер на місці», повідомляє Державне бюро розслідувань.

Також зазначаться, що кваліфікація справи -- умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині (ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України).

Процесуальне керівництво здійснює прокуратура Київської області.