Новини
Головні новини
Ірпінь

"Давно не змінював свій гардероб та не ремонтував пральну машину — Ірпінь чекає на тебе", - житель ЖК "Центральний"


"Привіт Пікулику, час переїжджати до Києва", - так коментує якість води в Ірпені місцевий житель Олександр Заїка.

Незважаючи на обіцянки першого заступника міського голови, колишнього очільника "Ірпіньводоканалу" Олександра Маркушина, який клявся-божився, що вода в Ірпені чиста і він особисто п’є її просто з-під крану, якість живильної рідини кращою не стає.

Нарікання на якість води в ірпінських новобудовах продовжують з’являтися у соцмережах. Чергове відео виклав мешканець ЖК "Центральний" (забудовник — Олександр Пікулик, переглянути відео можна ТУТ).

Олександр пише, що, поки одна частина міста на півдоби лишилася без води, мешканці "елітних новобудов" у середмісті мають можливість відчути всі "принади міста здоров'я", приймаючи "цілющі ванни" від КП "Ірпіньводоканал".

"Купивши квартиру в ЖК "Центральний", ви отримуєте абонемент на нафту за ціною води. Привіт Пікулику, управляючій компанії, "Ірпіньводоканалу", будинкам бізнес-класу... Час переїжджати до Києва", - говорить автор у своєму відео.

Нагадаємо, у листопаді минулого року в Ірпені незаконно знесли приміщення Ірпінсько-Бучанського об’єднаного міського військкомату. Ділянку, на якій він знаходився, передали підставній особі — студенту-"кальянщику" Вадиму Ольшевському. Проте, за даними ЗМІ, насправді цю землю купив за $ 400 тис. Олександр Пікулик (поряд із нею знаходиться його ЖК "Центральний"). Але через деякий час суд арештував цю ділянку "до кращих часів", адже Ірпінська міська рада не мала права її виділяти.

Раніше "Погляд" неодноразово підіймав болючу тему якості води в Ірпені і проводив власне дослідження живильної рідини в регіоні.