Новини
Біла Церква
Культура
Новини світу

Дастін Хоффман має українське коріння: пращури актора жили в Білій Церкві

Сьогодні бути українцем – дуже достойно.

Дастін Хоффман має українське коріння: пращури актора жили в Білій Церкві - зображення

Американський актор, режисер і продюсер єврейського походження, дворазовий лауреат премії "Оскар" Дастін Хоффман має українське коріння. Про те, що його пращури жили є вихідцями із Білої Церкви він дізнався лише в 78 років.

Відомо, що його бабуся та дідусь – євреї ашкеназі Естер Черковська та Френк Гойхман емігрували з міста Київської області до США ще до революції. Натомість, коли почалася громадянська війна, під час яких були єврейські погроми, Френк вирішив повернутися в Україну, аби забрати батьків - Самуїла і Лібу. На жаль, історія закінчилася трагічно, в 1921 році його разом із батьком заарештувала ЧК. А згодом діда та прадіда Хоффмана розстріляли.

За словами голівудського актора, ця тема була табу в родині, тому лише в 78-річному віці він дізнався про все. У такий спосіб батько Дастіна, хотів захистити дітей та жінку від цих жахів.

Нагадаємо, навесні до Львова завітала Анджеліна Джолі. Відома голлівудська акторка відвідала школу-інтернат, зустрілася з переселенцями та волонтерами.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.