#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

Данілов: біля кордонів Україна 127 тисяч російських військових, а для вторгнення потрібен мільйон (ВІДЕО)

20.01.2022
Наразі на кордоні Україна перебуває більше ніж 100 тисяч військових. На думку Секретаря РНБО цього замало для повномасштабного вторгнення.

Біля українського кордону перебувають близько 127 тисяч військових РФ, а для повномасштабного вторгнення Росії потрібно понад мільйон.

Про це повідомив, Секретар Ради національної безпеки України Олексій Данілов.

"Певні переміщення військ спостерігаються, але поки що це не критично", - сказав він.

Разом з тим він заявив, що концентрація та переміщення такої кількості військових не можуть залишитися непомітними.

"Щоб росіяни могли планувати повномасштабну наземну операцію, їм знадобиться понад мільйон військових, для концентрації яких потрібен час. Переміщення такого масиву людей і техніки не може залишитися непоміченим", - зазначив Олексій Данілов.

Крім цього він запевнив, що Україна готова до будь-якого розвитку подій, і закликав громадян "зберігати спокій, не піддаватися інформаційним провокаціям і тренувати влучність пострілів".

Водночас Володимир Зеленський у відео звернені повідомив, що ризик вторгнення Росії в Україну не став більшим, але зріс ажіотаж, і закликав українців не панікувати.

Нагадаємо, США вимагають від Росії пояснень щодо військових навчань біля кордонів України.

Раніше американське видання The New York Times писало, що РФ почала перекидати до кордонів України військові гелікоптери.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.