Дані про хворих на COVІD-19 від мера Переяслава та КОДА не співпадають
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/60230054_286105518943947_1812675627128455168_n.jpg)
Міський голова Переяслава Тарас Костін 4 травня повідомив, що загалом хворих у місті та районі 12 людей. Інформацію про епідеміологічну ситуацію мер отримує від директора ЦРЛ Лариса Кузьменчук.
У інфекційному відділенні переяславської ЦРЛ перебуває дев’ять хворих на COVID-19, це жінки: 24-х, 28-ми, 60-ти, 68-ми річні переяславки, 80-річна жителька Улянівки, 66-річна жінка з Великої Каратулі, 44-річний чоловік із Пристрім та двоє осіб із Бориспільщини. Вдома лікуються п’ять осіб: двоє з міста та троє з району (два дні тому загалом було семеро).
Проте у КОДА повідомляють про 14 хворих: 7 – у Переяслав-Хмельницькому р-ні ( с. Пристроми -1; с. Стовп’яги -1; с. Циблі -1; с. В. Каратуль-1; с. Ульянівка –2, с Дівички – 1), та 7 – у м. Переяслав.