Новини
Україна
Київщина
Спорт

Далі – більше: веслувальники з Київщини стали чемпіонами України

16.06.2021 Валерія Савенко 0

Спортсмени з Київської області вибороли призові місця на чемпіонаті України з академічного веслування й були відібрані на чемпіонат світу.

Фото: пресслужба КОДА


Про це повідомляє пресслужба КОДА.

Відомо, що 8-12 червня в акваторії міста Дніпро проходив чемпіонат України, де веслувальники з Київщини показали приголомшливий результат. Попри медалі, спортсмени також отримали змогу відстояти першість українського академічного веслування на чемпіонаті світу в Чехії. Представниками України на світовому змаганні стали Ярослав Кондратюк та Костянтин Мусієнко, які вибороли в чоловічій вісімці титул чемпіонів України.


Срібло в четвірках отримали вихованці Віри Француз та Київської обласної школи вищої спортивної майстерності. Призерами стали Максим Сидоров, Олександр Царюк, Богдан Кузьминський та Владислав Стьопкін. Анастасія Хохлова взяла медаль в безкермовій четвірці серед жінок

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.