Новини
Україна
Новини Київської області
Бориспіль

Далекомагістральний флот МАУ буде скорочений


У МАУ розповіли про стратегію відновлення польотів.

В авіакомпанії прогнозують, що після відновлення операційної діяльності пасажиропотік скоротиться приблизно на 46% – до 1,9 млн пасажирів (з яких 0,986 млн вже перевезено з початку 2020-го до локдауна).

На початковому етапі рестарту – до квітня 2021 року – перевізник планує виконувати міжнародні середньомагістральні point-to-point рейси, здатні демонструвати високе завантаження без підтримки транзиту, а також відновити внутрішні рейси. На другому етапі – після нормалізації трафіку – відновити мінімальну міжнародну мережу. Виконання далекомагістральних рейсів можливе після організації ключових фідерних маршрутів – орієнтовно з квітня 2021-го.

На початку відновлення польотів в розкладі МАУ планується задіяти до 14 повітряних суден з подальшим збільшенням до 28 літаків. Далекомагістральний флот МАУ буде скорочений, виходячи з потреб першого етапу відновлення. Надалі буде прийматися рішення щодо потреби розширення парку широкофюзеляжних літаків з урахуванням наявності трафіку і залежно від змін кон'юнктури ринку – падіння попиту на літаки такого типу.

Також МАУ запроваджує низку змін до базового продукту. Зокрема, авіакомпанія планує спростити тарифну політику, зменшити ємність салонів бізнес-класу, збільшити частку прямих продажів через сайт, а також впровадити на сайті сервіс повного циклу, що дозволяє пасажирам самостійно вносити зміни до бронювання.

Нагадаємо, президент МАУ Євгеній Дихне повідомив про скорочення 900 співробітників компанії.

«У зв'язку з запровадженням 17 березня обмежувальних заходів на регулярні пасажирські авіаперевезення робота МАУ була практично зупинена. Наразі менеджмент компанії вживає всіх можливих заходів зі скорочення витрат і генерування доходів від разових рейсів. Наша мета – зберегти компанію і ключовий персонал, зокрема – льотний. На превеликий наш жаль, істотне зниження обсягів діяльності авіакомпанії спричинило вимушене скорочення 900 високопрофесійних співробітників МАУ», - прокоментував Дихне.