#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Києво-Святошинський район

Чи будується дитячий садочок у Михайлівці - Рубежівці?

16.08.2019 новин Погляд

Обіцянки цяцянки керманичей. Це можна сказати про появу нового дитячого садочку у Михайлівці-Рубежівці. Напередодні парламентських виборів колишній міський голова Ірпеня, Володимир Карплюк та його команда анонсували про початок підготовчих робіт. Навіть почали щось рити за парканом старого садочку. Проте після виборів будівництво зупинилось. Мілена Терещенко разом з активістами поїхала подивитися чи є шанс у жителів села побачити новий дошкільний заклад.
Виритий котлован, пустир та пошкоджений паркан. Так зараз виглядають передвиборчі обіцянки колишнього кандидата у народні депутати Володимира Карплюка.
На будівництво дитячого садочку у бюджеті сільської ради коштів не було. Про це говорять місцеві активісти.
Нагадаємо, в червні на телеканалі ITV, екс-мер Ірпеня, Володимир Карплюк розповідав про майбутній садочку у селі.
Проте вже в липні на будівельному майданчику не було ні будівельників, ні спецтехніки. На локації стояли тільки бетонні плити, а замість паспорту об'єкта -рекламні плакати.
Секретар сільради Катерина Пасюк підтвердила на одній із зустрічей з активістами, що будівництво було передвиборчою агітацією.
Після виходу нашого липневого сюжету у ефір, активістка Михайлина Скорик-Шкарівська зафіксували на відео як з території майбутнього дитсадочку вивозять будівельні матеріали.
За документами об’єкту, будівельники порадили звернутись до сільської ради.
Голова сільської ради Андрія Помазана піарив разом з Каплюком новий заклад освіти на телеканалі ITV.
Поговорити з паном Помазаном ми не змогли - його не було на робочому місці. І як виявилося ніхто крім нього дати коментарі з цього питання - не може.
Активісти місяць не можуть зв’язатися з сільським головою. Вони побоюються, що ділянка під садочок може отримати інше цільове призначення - під багатоквартирну забудову.
Михайлівці-Рубежівці одного садочку не вистачає. У селі, з населенням майже у 4 тисячі діє один заклад на 120 місць.