Новини
Чорнобиль
Здоров'я

Чорнобильська АЕС переходить на особливий режим роботи


Причиною такого рішення став коронавірус.

Фото: Чорнобильська АЕС

«Для нерозповсюдження коронавірусу адміністрація ЧАЕС прийняла рішення з 25 березня перевести персонал станції на особливий режим роботи», - йдеться в повідомленні пресслужби Чорнобильської АЕС.

До 4 квітня 2021 року на робочих місцях залишиться оперативний персонал, який забезпечує ядерну та радіаційну безпеку об'єкта. Також до роботи залучатимуться працівники, участь яких у виробничому процесі станції в той чи інший момент під час простою буде конче необхідна.

В пресслужбі зауважили, що на момент карантину для зв'язку з Чорнобильською АЕС можна використовувати електронну адресу office@chnpp.gov.ua.

Коронавірус у працівників

Відомо, що станом на 23.03.2021 (10:00) серед персоналу ДСП ЧАЕС було зафіксовано 344 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19.

З них:
• 318 чол. виписано з одужанням; 
• 24 чол. знаходяться на амбулаторному лікуванні;
• 1 чол. на стаціонарному лікуванні у ковідному відділенні Славутицької міської лікарні, стан середньої тяжкості;
• 1 чол. помер.

Працівників, контактних з особами, у яких виявлено позитивний результат тесту методом ПЛР на COVID-19, трое. В рамках договору, укладеного ДСП ЧАЕС з ДУ "Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України", проведено 79 ПЛР-досліджень.

Як повідомляв «Погляд», туристів до Чорнобиля приваблюватимуть поліпшеною інфраструктурою.

«Погляд» розповідав, як пережили зиму тварини у Чорнобильському заповіднику.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.