#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Україна
Технології
За кордоном

Чому сьогодні вночі не працював Telegram?

04.10.2020 0 Бобрик1 Юлія1 0

Творець клауд-месенджера розповів, що стало причиною збою.

Фото: pixabay.com

Про це Павло Дуров написав у своєму Telegram-каналі.

Збій у популярному месенджері стався в ніч на четверте жовтня.

«Останньої ночі Telegram не працював близько години в Європі через несправність апаратного забезпечення, – повідомив Павло Дуров. – Ми вже виправили додаток для iOS, і оновлення буде відправлено в App Store. Ми також налаштовуємо наше мережеве програмне забезпечення, щоб мінімізувати ризик таких проблем у майбутньому».

Також зазначається, що через збій деяким користувачам iOS, які в намагалися отримати доступ до Telegram за цей час, можливо доведеться здійснити повторну реєстрацію.

«Щотижня щонайменше 10 млн нових користувачів підписуються на Telegram, і ми постійно масштабуємо як своє програмне, так і апаратне забезпечення. Приносимо вибачення за час простою. Ми знаємо, як важливо для вас мати доступ до своїх повідомлень цілодобово та без вихідних, і докладаємо всіх зусиль, щоб досягти 100% часу безвідмовної роботи», – підкреслив творець клауд-месенджера.

Скрін з Telegram-каналу Павла Дурова

Нагадаємо, нещодавно у Telegram з’явився юридичний порадник для переселенців.