Новини
Боярка

Чому громадський проект памп-парку у Боярці так і не реалізували


Фото: gb.mistoboyarka.gov.ua

Один з переможців "Бюджету участі 2018 року" у Боярці став проект створення памп-треку у парку ім. Т. Шевченка. З 1 лютого 2018 року ініціатива має статус "на реалізації", при тому що кроків до її втілення міськрада не здійснює.

Автор проекту Олексій Харченко запропонував громаді побудувати у Боярці перший в Україні асфальтований памп-трек.

"Невід'ємним елементом європейського міста з розвинутою велоінфраструктурою є памп-трек. Це невелика за розміром трасса, пристосована для будь-якого рівня велосипедистів, яка складається з невеличких пагорбів (ролів) і контр-ухилів, які необхідно долати без крутіння педалей, шляхом згибання і розгибання ніг. Невеликий памп-трек неодмінно приность задоволення, як малим, так і дорослим велолюбителям", - йдеться в описі проекту.

За ідею активіста проголосували 179 осіб, а бюджет ініціативи склав 328,5 тисяч гривень.

Згідно з інформацією сайту громадського бюджету, проект спершу відхилили, відправивши на доопрацювання. Згодом переглянули ще раз та присудили статус переможця. З лютого 2018 року ініціатива так і "висить" на сайті.

"Погляд" зв'язався з Боярською міськрадою, щоб дізнатися про долю ініціативи. Виявилось, проект насправді хочуть реалізувати, але справа у фінансах.

"Цей проект було подано з розрахунком на 300 тис. грн. Після проходження державної експертизи та виготовлення проектної документації вартість проекту сягнула 1 млн 200 тис. грн. За наявності коштів даний проект буде реалізовано в поточному або наступному бюджетному році", - пояснили у міськраді.

А тим часом у Боярці вже почали реалізацію цьогорічного проекту-переможця: реконструкції скверу по вулиці Сагайдачного.