#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Пригоди
Київ

Чоловіка, який "мінував" столичний залізничний вокзал, примусово лікуватимуть

24.02.2020 Оксана Кириленко 0

10.08.2019 чоловік зателефонував на телефон спецлінії «102» та надав неправдиве повідомлення про замінювання залізничного вокзалу в столиці за адресою Вокзальна, 1.

Правоохоронці та спеціалісти, які виїжджали на місце події, жодних вибухових пристроїв чи вибухонебезпечних речовин не знайшли. У ході відпрацювання інформації про вибух правоохоронці евакуювали 2300 пасажирів та 100 осіб персоналу.

Проведеними першочерговими слідчими діями «мінера» вдалося встановити та затримати.

Згідно з результатами судово-психіатричної експертизи, правопорушник на момент вчинення злочину не міг усвідомлювати свої дії та керувати ними. На теперішній час психічний стан останнього не змінився і він потребує примусової госпіталізації в психіатричну лікарню з посиленим наглядом.

Враховуючи викладене, до суду було внесено клопотання про застосування відносно чоловіка примусових заходів медичного характеру, яке судом задоволено.

Прес-служба прокуратури міста Києва