#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Пригоди
Київщина-суспільство
Київ

Чоловік, який переплив Дніпро в Гідропарку, розповів про мету свого вчинку

07.04.2020 Кочкина Марина 0

Студент Київського національного економічного університету Валентин Бур'янов, який напередодні намагався уплав потрапити на спортмайданчик у столичному Гідропарку після того, як його не пропустили туди правоохоронці, розповів у коментарі hromadske, чому пішов на такий крок.

Нагадаємо, 6 квітня ІА "Погляд" повідомляв про чоловіка, котрий заради тренування в Гідропарку і попри заборону карантину, переплив Дніпро.

«Постанова Кабміну не має вищої сили, аніж Конституція. Ця постанова (про посилення обмежень на час карантину, — ред.) є злочинною від моменту свого створення. Я хочу користуватися цим правом (на вільне пересування, яке прописане у Конституції — ред), Я хотів пройти законним шляхом, але злочинці, тобто поліція, мене не пустили, тож я шукав шляхи для здійснення свого конституційного права», — наполягає Валентин.

«У мене не було ніяких ілюзій. Я бачу, що деякі люди вірять, начебто я думав, що перепливу і піду далі там качатися. Звичайно, що ні. Це було показово, щоб показати, що ніхто ніколи не буде відбирати мої невід'ємні права, що даровані мені від народження», — пояснив він.

&feature=emb_logo

Сьогодні суд мав вирішити, чи штрафувати Валентина за порушення карантинних обмежень, однак засідання перенесли на 15 квітня. Захисник Валентина переконаний у правоті свого підзахисного.

«Люди, крім боротьби з карантином, ще із владою борються. Мають бути обмеження, але розумні, а не те, що давайте все заборонимо!» — каже адвокат.

джерело