Новини
Новини Київської області
Бориспіль
Надзвичайні новини

Чоловік втікав на мопеді від бориспільських поліцейських


Патрулюючи автодорогу М-03 "Київ — Харків — Довжанський", 17 близько 4-ї години ранку, екіпаж патрульних виявив транспортний засіб Speed Gear, в якого був відсутній номерний знак та який хаотично маневрував автодорогою.

Інспектори подали водію сигнал про зупинку, однак керманич не відреагував та почав втікати. Згодом, під час переслідування та подання водію сигналу про зупинку за допомогою проблискових маячків синього й червоного кольору, а також звукового сигналу, водія врешті вдалось зупинити.

Під час роз’яснення причини зупинки та перевірки документів, охоронці порядку виявили у водія явні ознаки алкогольного сп’яніння. В додачу, під час перевірки документів поліцейські з’ясували, що у громадянина відсутні реєстраційні документи на транспортний засіб. До того ж, чоловік не має права керування таким транспортним засобом.

В присутності двох свідків водій погодився пройти огляд на місці зупинки. Результат — 1,94 проміле.

На 35-річного керманича патрульні склали протоколи за ч. 1 ст.130 (Керування особою в стані сп’яніння) КУпАП, за ст.122–2 (Невиконання вимоги про зупинку) КУпАП та винесли постанову за ч. 2 ст.126 (Керування особою, яка не має права керування) КУпАП.