Чого не вистачає місту: думка дітей
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/FB_IMG_1559299924494.jpg)
ЮНІСЕФ розігрує подарунки за найкращий дитячий малюнок, відео чи текст про місто мрії.
Організація пропонує поставити своїм дітям питання: що би вони зробили у місті, якби були мером. Варіанти відповіді приймають у формі відео, текстів та малюнків.
Щоб взяти участь, необхідно опублікувати відповідь дитини у Facebook з хештегом #МістоДитячихМрій, де зазначити також ім'я та вік дитини, і місто проживання.
Творці найяскравіших ідей не тільки отримають призи: їх мрії ЮНІСЕФ використовуватиме для допомоги у створенні дружнього до дітей середовища у населених пунктах України.