Новини
Новини Київської області
Бровари
Суспільство
Київщина-суспільство

Черговий рейд Броварами по сім'ям, які опинилися в складних життєвих обставинах (фото)


12 грудня 2019 року робочою групою, у складі працівників служби у справах дітей, інспектора з ювенальної превенції, представників Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представників ГФ "СВАБ", медичного працівника та кореспонденту "ПОГЛЯД" було проведено оперативно-профілактичний рейд по сім’ям, в яких виховуються діти, що перебувають на обліку в службі у справах дітей Броварської міської ради Київської області, як такі що опинились у складних життєвих обставинах.

Мета рейду – виявлення порушень з боку батьків, насамперед в ухилянні від виконання своїх батьківських обов’язків по вихованню та належних умов щодо утримання своїх дітей.

З батьками кожної із перевірених сімей було проведено профілактичні бесіди, щодо належного виконання їх батьківських обов’язків та створення необхідних придатних умов життя та виховання своїх дітей. Соціальні служби та ювенальна превенція не залишають поза увагою ті сім’ї, які найбільше потребують уваги та надають їм допомогу у вирішенні їхніх проблем, виховання дітей та психологічної підтримки.