Черговий потопельник в "Приозерному": в Броварах дістали тіло жінки (Фото +18)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/watermarked-20190524_211720-2000x1500.jpg)
13 серпня 2019 в Броварах з озера в парку "Приозерний" виловили тіло жінки.
10 серпня 2019 року близько 17:00 чоловік та жінка сиділи на березі озера в парку "Приозерний". Дівчина пішла у воду, згодом чоловік почав кричати, що дівчина тоне, при цьому забрав з берега свої речі та пішов у невідомому напрямку. Речі жінки залишились на березі, про це повідомляє видання "AT BROVARY".
Вже вчора, 13.08.2019 близько 16:20, перехожий побачив тіло жінки на поверхні води та викликав працівників поліції, які в свою чергу повідомили про випадок рятувальників. Тіло жінки перебувало у воді три доби, тому вік постраждалої визначити важко.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/Screenshot_80.png)
На сьогоднішній день особа загиблої жінки не встановлена. В поліцію не надходили заяви про зникнення людей. Ведеться слідство.