#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Чорнобиль
Пригоди

Чергових любителів екстриму виявили у зоні ЧАЕС

16.06.2020 0 Руслан Семенець 0

15 червня у зоні відчуження ЧАЕС поліція під час патрулювання виявила чотирьох чоловіків, які незаконно проникли до зони відчуження ЧАЕС у пошуках радіаційного екстриму.

Двох жителів Рівненщини виявили поблизу КПП «Діброва» і ще двох у відселеному смт Поліське. Усі вони проникли минаючи контрольно-пропускні пункти. 

У відношенні даних громадян складено адміністративні протоколи за ст. 46-1 «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Порушникам загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Матеріали адміністративних справ будуть направлені до Іванківського районного суду Київської області для прийняття рішення, повідомляє поліція столичного регіону.

Нагадаємо, що у Броварах швидко затримали грабіжника зі “стажем”, який напав на перехожу жінку і вирвав у неї з рук сумку з документами, грошима та особистими речами.