Чергові прояви вандалізму у Броварах
Вандали у Броварах продовжують завдавати шкоди об'єктам у громадських місцях. Цього разу "під роздачу" потрапила зупинка громадського транспорту «Лісництво», що по вулиці Київській.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78719126_434601224118244_1035667037705207808_o.jpg)
Новий павільйон очікування встановили на минулому тижні, а «Ієрогліфи» з'явилися вже на наступний день. А вже сьогодні зранку, 9 грудня, всі змогли спостерігати картину зі зламаною невідомими лавкою.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79173634_434601437451556_5145798122609311744_o.jpg)
Кому вона заважала? Чи може їх не потрібно встановлювати? Найближчим часом комунальники лавку полагодять. А від вандалізму рецепт один: покарання має бути неминучим. Вандал повинен знати - якщо він зламав комунальне майно, то рано чи пізно його знайдуть і покарають, зазначають на сторінці Броварської міської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79121918_434603510784682_7541790674299912192_o.jpg)
Фото Броварська міська рада