Новини
Бородянка

Через випадок COVID-19 у медсестри на Бородянщині закрили лікарню


На Бородянщині один з нових випадків захворювання на коронавірус зафіксували у медичної сестри районної лікарні. Серед контактних осіб хворої 45 медичних працівників, тож вирішено закрити Бородянську ЦРЛ на 5 днів по 22 травня включно.

«В районі додалося два випадки захворювання на коронавірус: один в Озірщині, один у Ваблі. На жаль, у Ваблі це випадок коронавірусу у медичної сестри, яка працює в нашій лікарні. Ми встановили контакту групу, це 45 працівників медичного закладу і саме тому нам доведеться на 5 днів закрити Бородянську районну центральну лікарню задля того, аби отримати тести, побачити чи встиг передатися цей вірус неконтактній групі, і вже далі робити конкретні висновки», – повідомив у своєму відео-звернені на Youtube заступник голови Бородянської райради Олексій Черкашин.

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня стало відомо, що на Бородянщині від COVID-19 вилікувались дві особи.

Варто зазначити, що це вже не перша лікарня, яку закривають на Київщині через COVID-19 у медиків. На початку травня через зараження коронавірусом лікарів стаціонар Ірпінської ЦМЛ (Буча) також перестав приймати пацієнтів. Після цього Бородянська ЦРЛ фактично стала екстреним медичним містечком.