#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Україна-суспільство

Через воєнний стан додаткових вихідних днів у червні не буде

26.05.2022
До початку повномасштабної війни Уряд затвердив, що 13 та 27-28 червня будуть неробочими днями, проте війна внесла свої корективи в календарі українців.

Через воєнний стан додаткових вихідних днів у червні не буде - зображення
Фото: pixabay

13 червня (Трійця) та 28 червня (День Конституції) будуть звичайними робочими днями. Згідно зі статтею 6 Закону «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» встановлено інші правила на період воєнного стану, а саме призупинено дію статті 73 КЗпП щодо визначення святкових і неробочих днів.

Варто зазначити, що до початку повномасштабної війни Уряд планував влаштувати, дійсно, "довгі вихідні", українці мали відпочивати з 11 по 13 червня (субота-понеділок) та з 25 по 28 червня (субота-вівторок, з перенесенням одного робочого дня на липневу суботу), проте війна внесла свої корективи.

Таким чином, вихідними дня у червні будуть як завжди субота та неділя – 4, 5, 11, 12, 18, 19, 25, 26 червня.

Як повідомлялося раніше, днями в Україні було продовжено воєнний стан до 23 серпня.

Нагадаємо, 24 лютого росія розв’язала повномасштабну війну проти України. За цей час українські захисники звільнили кілька областей та зняли загрозу захоплення столиці. Про основні події в перший день війни читайте в матеріалі "Погляду".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.