Новини
Російсько-Українська війна

Через війну в Україні загинули 384 дитини

Ще понад 749 дітей отримали поранення різного ступеню тяжкості.

Через війну в Україні загинули 384 дитини - зображення

За офіційною інформацією ювенальних прокурорів, станом на ранок 14 вересня внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації в Україні постраждали більше ніж 1133 дитини. Відомо, що з них 384 дитини загинули та понад 749 отримали поранення різного ступеню тяжкості.

Зазначається, що ці дані не остаточні, оскільки продовжують встановлювати кількість жертв серед дітей в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях, зазначили в ОГПУ.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 393, Харківській – 209, Київській – 116, Миколаївській – 72, Чернігівській – 68, Луганській – 61, Херсонській – 55, Запорізькій – 46, Дніпропетровській – 26.

Зокрема, під час фіксації злочинів російського війська стало відомо про загибель 12 березня внаслідок обстрілів м. Маріуполь 4-річного хлопчика.

Через війну в Україні загинули 384 дитини - зображення

Також повідомляється, що через бомбардування та обстріли збройними силами РФ пошкоджені 2480 закладів освіти. З них 289 зруйновані повністю.

Нагадаємо, також відомо, що  росія незаконно вивезла з України вже понад 238 тис. дітей .


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.