Україна
Київщина

Через війну на Київщині повністю зруйновано понад 5400 об’єктів інфраструктури

20.07.2022
Через таку чисельну руйнацію споруд одним із актуальних питань стало, куди вивозити залишки будівельних конструкцій та відходів різного типу.

Через війну на Київщині повністю зруйновано понад 5400 об’єктів інфраструктури - зображення

На Київщині кількість повністю зруйнованих від початку повномасштабної війни об’єктів інфраструктури вже сягає понад 5400. Як зазначають в пресслужбі Київської обласної військової адміністрації, актуальним постає питання вивезення будівельного сміття, що складається переважно з уламків зруйнованих об’єктів.

"Наразі органами місцевого самоврядування вже визначено близько 50 місць тимчасового розміщення залишків будівельних конструкцій та відходів різного типу", –

пресслужба Київської обласної військової адміністрації

Зокрема, минулого тижня в відбулася нарада щодо тимчасового зберігання будівельних відходів. Було вирішено забезпечити облік таких відходів та організувати роботу з локалізації та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та руйнації.

Крім того було напрацьовано рекомендовані вимоги щодо розміщення місць тимчасового зберігання будівельних залишків. Зокрема:

·        майданчики, що мають тверде покриття та віддалені від водозаборів питних і мінеральних вод щонайменше на 50 метрів;

·        на землях несільськогосподарського призначення, непридатних для ведення сільського господарства;

·        на землях, не зайнятих лісами та іншими зеленими насадженнями, за межами територій водоохоронних зон, прибережних захисних смуг водних об’єктів, територій та об'єктів природно-заповідного фонду та інших територій, що мають особливу природоохоронну цінність.

Нагадаємо, в Бучі через війну постраждало більше 2,5 тис. будівель.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.