Новини
Фастів
Надзвичайні новини
Київщина-суспільство

Через сварку в родині пішов з дому: на Фастівщині розшукали малолітнього втікача


13 травня о 23 годині до поліції звернулась жінка, яка повідомила, що її 9-річний син пішов з дому та не повернувся. Мобільного телефону хлопець при собі не мав. Заявниця детально описала прикмети дитини.

На розшук втікача по тривозі було задіяно весь особовий склад Фастівського відділення поліції, а також інспекторів ювенальної превенції. Правоохоронці ретельно відпрацьовували родинні та дружні зв’язки малолітнього. В результаті безперервного пошуку, втікача було знайдено за кілька годин, на території будівництва. З’ясувалося, що малолітній пішов з дому через сварку в родині.

На щастя, за час відсутності хлопця, ніяких протиправних дій відносно нього не вчинено. Інспектор ювенальної превенції провела з втікачем профілактичну бесіду та застерігала від подібних вчинків. Дитині пояснили, які небезпечні наслідки можуть мати такі «нічні пригоди».

Відносно матері правоохоронці склали адміністративний протокол за ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

джерело