Новини
Україна
Суспільство

Через погіршення погоди 12 областей залишилися без світла

Енергетики працюють у посиленому режимі, аби максимально швидко відновити роботу обірваних поваленими деревами ділянок електромереж.

Через погіршення погоди 12 областей залишилися без світла - зображення

Сьогодні, 29 березня, через штормовий вітер і сніг з дощем було пошкоджено мережі операторів систем розподілу. Внаслідок цього є значні знеструмлення споживачів у 12 областях України: Житомирській, Вінницькій, Хмельницькій, Чернівецькій, Київській, Чернігівській, Черкаській, Миколаївській, Одеській, Кіровоградській, Дніпропетровській та Сумській. Про це повідомила пресслужба Укренерго.

Зазначається, що ремонтні бригади обленерго працюють над усуненням пошкодження та відновленням електропостачання.

У Києві сьогодні також запровадили аварійні відключення електроенергії через погіршення погодних умов. Про це повідомили в КМВА.

Відомо, що наразі світло відсутнє в частині Шевченківського, Солом’янського, Святошинського, Голосіївського, Печерського, Подільського, Дарницького та Дніпровського районах. Натомість найгірша ситуація в Києво-Святошинському енерговузлі, там найбільше пошкоджень.

Зазначається, що енергетики працюють у посиленому режимі, аби максимально швидко відновити роботу обірваних поваленими деревами ділянок електромереж. До робіт у столиці та Київщині залучено 108 бригад.

Нагадаємо, жителі Київщині вже отримали понад 500 тис. LED-ламп.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.