Новини
Суспільство
Культура
За кордоном

Через "Омікрон" у США перенесли церемонію "Греммі"

На початку тижня в Америці захворіли понад 1 млн людей.

Через
Фото: Grammy

Церемонію "Греммі" у США перенесли. Причиною стало стрімке поширення нового штаму коровонавірусу – "Омікрон". Про це повідомили на офіційному сайті премії.

"Після ретельного розгляду та аналізу з міськими та державними чиновниками, експертами з охорони праці та техніки безпеки, спільнотою артистів та нашими численними партнерами Академії звукозапису та CBS, ми вирішили відкласти 64-ту щорічну церемонію вручення премії "Греммі".

Академія звукозапису Grammy

Також зазначається, що підготовка до церемонії велася ще з вересня 2021 року, проте в останній момент організатори вирішили відмінити церемонію.

"Після того, як стало відомо про те, що на початку тижня в США захворіло понад мільйон людей… І тому Академія звукозапису та CBS були змушені терміново прийняти цю спільну заяву, в якій хочемо нагадати, що здоров'я та безпека членів нашої музичної спільноти, живої аудиторії та сотень людей, які невпинно працюють над створенням нашого шоу, залишаються нашим головним пріоритетом".

Академія звукозапису Grammy

Варто зауважити, що, судячи з повідомлення, особливе занепокоєння організаторів викликає саме новий штам COVID-19.

"З огляду на невизначеність, пов'язану зі штамом "Омікрон", проводити шоу 31 січня дуже ризиковано. Ми з нетерпінням чекаємо на можливість відсвяткувати найбільший музичний вечір у майбутньому. Але дату церемонії буде оголошено вже пізніше, сподіваємось, що найближчим часом".

Академія звукозапису Grammy

Нагадаємо, в Києві запрацював туристично-культурний хаб, аби можна були "мандрувати" столицею, не виходячи з дому.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.