Через аварію деякі вулиці Броварів відключені від гарячого водопостачання та опалення
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/uvaga-7.jpg)
У Броварах відключено гаряче водопостачання та опалення через аварію на центральному трубопроводі теплопостачання, діаметром 530 в районі Броварського професійного ліцею по бульвару Незалежності, 14-Б.
Відтак надання послуги з постачання гарячої води та опалення тимчасово припинено для мешканців всіх багатоквартирних житлових будинків по вулиці Петлюри Симона, вулиці Короленка, вулиці Марії Лагуновой, вулиці Металургів та вулиці Воїнів- афганців, по бульвару Незалежності, вулиці Київській, 308, 310, 310-а, 312. Подача холодної води за даними адресами проводиться безперебійно.
Роботи з усунення аварії виконуються працівниками КП «Броваритепловодоенергія». Відновлення гарячого водопостачання та опалення планується протягом доби, повідомляє Броварська міська рада.