Чемпіонат з хіп-хопу та брейкінгу "LEGION DANCE BATTLE" у Миронівці
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80596402_580331689421970_8444953319473938432_o.jpg)
Миронівка, що на Київщині, вже вкотре приймала чемпіонат з хіп-хопу та брейкінгу "LEGION DANCE BATTLE", який вже традиційно відбувається за підтримки міського голови Віталія Савенка.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79925200_580338239421315_3711739423289769984_o.jpg)
Різні стилі, вік учасників та номінації зробили це танцювальне дійство по-справжньому видовищним. Миронівку просто "розкачало" запальними ритмами.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78432762_580338849421254_586355854442233856_o.jpg)
"Я радий, що у нас відбувається такий конкурс, що тут ростуть такі талановиті діти, що у них є такий тренер як Олександр Мороз", - сказав міський голова.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79198883_580337482754724_6216274130786844672_o.jpg)
Принагідно Віталій Савенко побажав усім учасникам якнайкраще показати свої танцювальні вміння та досягти високих результатів, повідомляє Миронівська міська рада.