Чемпіонат України з плавання серед юнаків у Броварах
У броварському плавальному басейні "Купава" триває літній чемпіонат України з плавання серед юнаків. Протягом 4 днів, з 4 по 7 червня відбуваються запливи в усіх стилях плавання.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/61838844_1235099519980137_4854054196921499648_n.jpg)
Виборюють місця на почесному п’єдесталі та право представляти нашу країну у складі національної збірної на міжнародних змаганнях найкращі плавці своїх регіонів, а саме – Київська, Запорізька, Харківська, Рівненська, Дніпропетровська, Закарпатська, Миколаївська, Одеська, Тернопільська, Кіровоградська, Чернівецька, Сумська, Хмельницька, Полтавська, Донецька, Волинська, Черкаська, Івано-Франківська, Житомирська та Львівська області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/61949168_1235099233313499_8997938248688861184_n.jpg)
Нагородити переможців та підтримати своїх спортсменів завітав Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту. Особливо приємно було нагороджувати представників своєї області, які достойно виступають та продовжують здобувати медалі різних ґатунків.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/62247064_1235099466646809_2512925304066932736_n.jpg)
Окрім медалей, ще одна висока нагорода знайшла свого господаря. Рішенням президента Федерації плавання України почесне звання "Суддя національної категорії" отримав Олександр Кулик.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/61827539_1235097573313665_3366590315170365440_n.jpg)
До вашої уваги медальний залік Київщини.
Єлизавета Щербакова з Вишгороду стала володаркою відразу трьох нагород. Так, в 100 та 200 м на спині Єлизавета виграла запливи, а на дистанції 50 м батерфляй стала срібною призеркою.
Представниця Білої Церкви Марія Котенко в дисципліні 50 м брас посіла третє місце.
В комбінованій змішаній естафеті 4х100 бронзову нагороду взяла команда, до якої увійшли Єлизавета Щербакова, Марія Котенко, Ігор Коцур та Євген Тарасов.
Управління фізичної культури і спорту КОДА
Фото Світлана Вербіцька