Новини
Новини Київської області
Бровари
Спорт

Чемпіонат України з плавання серед юнаків у Броварах


У броварському плавальному басейні "Купава" триває літній чемпіонат України з плавання серед юнаків. Протягом 4 днів, з 4 по 7 червня відбуваються запливи в усіх стилях плавання.

Виборюють місця на почесному п’єдесталі та право представляти нашу країну у складі національної збірної на міжнародних змаганнях найкращі плавці своїх регіонів, а саме – Київська, Запорізька, Харківська, Рівненська, Дніпропетровська, Закарпатська, Миколаївська, Одеська, Тернопільська, Кіровоградська, Чернівецька, Сумська, Хмельницька, Полтавська, Донецька, Волинська, Черкаська, Івано-Франківська, Житомирська та Львівська області.

Нагородити переможців та підтримати своїх спортсменів завітав Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту. Особливо приємно було нагороджувати представників своєї області, які достойно виступають та продовжують здобувати медалі різних ґатунків.

Окрім медалей, ще одна висока нагорода знайшла свого господаря. Рішенням президента Федерації плавання України почесне звання "Суддя національної категорії" отримав Олександр Кулик.

До вашої уваги медальний залік Київщини.

Єлизавета Щербакова з Вишгороду стала володаркою відразу трьох нагород. Так, в 100 та 200 м на спині Єлизавета виграла запливи, а на дистанції 50 м батерфляй стала срібною призеркою.

Представниця Білої Церкви Марія Котенко в дисципліні 50 м брас посіла третє місце.

В комбінованій змішаній естафеті 4х100 бронзову нагороду взяла команда, до якої увійшли Єлизавета Щербакова, Марія Котенко, Ігор Коцур та Євген Тарасов.

Управління фізичної культури і спорту КОДА
Фото Світлана Вербіцька