Чемпіонат Київщини зі змішаних єдиноборств ММА проведуь в Обухові
7 березня в Обухові відбудеться чемпіонат Київської області зі змішаних єдиноборств ММА. Організаторами цієї спортивної події будуть спортивний клуб ZR Team - Honey Badger - Obukhiv разом з командою Київського обласного підрозділу Федерації змішаних єдиноборств ММА України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84718538_200246814710326_8902061079559929856_o.jpg)
До участі в чемпіонаті області запрошуються всі команди, клуби та ДЮСШ. Любителі ж змішаних єдиноборств, протягом заходу зможуть вболівати за своїми фаворитами, споспостерігаючи за видовищними поєдинками бійців.