Чемпіонат Київщини зі street workout у Броварах
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61542632_2736315843108330_616417352749154304_o.jpg)
У Броварах на спортивному майданчику «Krona park outdoor gym» відбувся Весняний чемпіонат Київської області зі street workout. Та "географія" спортсменів-учасників виходила далеко за межі Київщини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61126864_2736252966447951_5779938769574559744_n.jpg)
У змаганнях брали участь спортсмени з Броварів, Києва, Борисполя, Білої Церкви, Козятина, Чернігова, Одеси, Калинівки, Рівного, Славутича, Вінниці, Вишневого, Житомира, Жовтих Вод, Куликівки, Новоград-Волинського, Миколаївки, Шалигино, Богданівки, Красилівки, Новгород-Сіверського та Черкас, всього 130 учасників у 25 номінаціях.
Наймолодшому учаснику - 4 роки, а найстаршому - 43 роки, повідомляє Броварська міська рада.