Новини
Новини світу

Частина країн G7 домовилися витіснити росію з ринку ядерної енергетики (ВІДЕО)

П'ять країн використовуватимуть ресурси та можливості секторів цивільної ядерної енергетики кожної країни, щоб підірвати контроль росії над ланцюгами постачання.

Низка країн G7 домовилися послабити вплив росії на міжнародний ринок ядерної енергетики та утворили альянс для якнайшвидшого витіснення рф.

Про це йдеться у заяві уряду Великої Британії.

Відповідний альянс утворили Велика Британія, Сполучені Штати, Канада, Японія та Франція під час форуму G7 з ядерної енергетики в Саппоро.

"П'ять країн будуть використовувати відповідні ресурси і можливості цивільних ядерних енергетичних секторів кожної країни, щоб підірвати контроль Росії над ланцюжками поставок".

Країни "Великої сімки" зазначають, що головна мета угоди повністю виштовхнути російського диктатора Володимира Путіна з ринку ядерного палива та забрати ще один спосіб фінансування війни проти України.

G7 пояснює, що країни планують розвивати спільні ланцюжки постачання уранового палива, при цьому ізолюючи Росію.

"Угода зміцнить наші сектори ядерної енергетики, що є ключем до підвищення внутрішньої енергетичної безпеки та зниження рахунків за електроенергію для британських сімей. Ядерне паливо необхідне для роботи атомних електростанцій, які забезпечують близько 15% електропостачання Великобританії".

Вас також можуть зацікавити такі новини: