Новини
Україна
Новини Київської області
Спорт
Різне

Чабани приймали міжнародні змагання «HORIZON PARK RACE»


Впродовж чотирьох днів, з 23 по 26 травня Україна приймає престижні міжнародні змагання з велоспорту «HORIZON PARK RACE».

23 і 24 травня - гонки проходили в селищі Чабани Києво-Святошинського району Київської області, де є знаменита Олімпійська траса.

25 і 26 травня перегони відбуваються у Києві.

Участь у змаганнях на різних дистанціях приймають професійні, як чоловічі, так і жіночі велокоманди з різних країн світу. Зокрема, змагаються за перемогу вітчизняні спортсмени з Тернопільщини, Львівщини, Донеччини, Миколаївщини, з Києва, а також з національної збірної.

Приїхали поборотися за медалі з Бразилії, Фінляндії, Казахстану, Чехії, Білорусі, Ізраїлю, Франції, Кіпру, Литви.

23 травня на старт у Чабанах («CHABANY RACE») першою вийшли жіночі команди. Це була групова гонка (8 кіл, 98,8 км). 

Перемогу у змаганнях здобула Ольга Шекель – 1 місце – (Україна, національна збірна), 2 місце – Олена Шпарга (львівська команда), 3 місце посіла представниця Бразилії Полегач Ані Паулі.

Чоловіки змагалися на дистанції 133,1 км (11 кіл).

Організатором перегонів є Федерація велосипедного спорту України на чолі з президентом Олександром Башенком, «HORIZON PARK», за участі селищної ради Чабанів (голова – Олександр Киризлієв), підтримки Київської облдержадміністрації.

Змагання завершаться сьогодні, 26 травня, у Києві. У змаганнях беруть участь близько 270 спортсменів, представників 31 команди з 20 країн світу.

Фото "Український репортер"