Новини
Суспільство
Україна-суспільство

Це буде найскладніша зима за всі роки незалежності, – Зеленський

Уряд дав доручення НАК "Нафтогаз" забезпечити у газосховищах щонайменше 19 млрд кубічних метрів газу на початок опалювального сезону.

Це буде найскладніша зима за всі роки незалежності, – Зеленський - зображення

В Україні вже розпочали підготовку до опалювального сезону. Зважаючи на обставини, зима може бути не простою, на цьому під час свого звернення наголосив президент України Володимир Зеленський.

"В умовах, які ми маємо наразі через агресію Росії, це буде дійсно найскладніша зима за всі роки незалежності. Але! Все нормально. Маємо пройти її так, щоб наші люди відчували нормальну роботу держави. У цей час у нас не буде продажу нашого газу і вугілля за кордон. Увесь внутрішній видобуток буде спрямований на внутрішні потреби наших громадян", –

президент України Володимир Зеленський

Також глава держави зазначив, що Кабмін вже створює штаб для підготовки до наступного опалювального сезону в Україні.

Натомість в Уряді прораховують одразу декілька сценаріїв розвитку подій для максимальної готовності до опалювального сезону і вже дав доручення НАК "Нафтогаз" забезпечити у газосховищах щонайменше 19 млрд кубічних метрів газу, повідомляє Урядовий портал.

"Станом на 1 червня в наших підземних сховищах зберігається вже 10 млрд кубічних метрів газу. Це на 7,5%, або на 700 млн кубів більше, ніж, наприклад, середні показники 2014-2018 років", –

прем’єр-міністр Денис Шмигаль

Також на початок опалювального сезону об’єми вугілля на складах планують довести до щонайменше 2 млн тонн, що дозволить забезпечити стабільність поставок і для населення, і для бізнесу. Натомість максимальний показник, який мають намір накопичити – близько 3 млн тонн вугілля на початок опалювального сезону.

Нагадаємо, наприкінці травня Нафтогаз спростував чутки щодо підвищення цін на газ та тепло.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.