Бурульки та крихкий лід: киян попереджають про небезпеку
22 лютого збільшилася кількість травматичних випадків, за добу їх зареєстровано аж 157.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/hospital-834157_1280.jpg)
Про це повідомляє КНП "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф м. Києва".
Льодяна небезпека
У Гідропарку під лід провалився 12-річний хлопчик. На допомогу дитині кинувся 33-річний чоловік і витягнув “сміливця” на берег. Хлопчика госпіталізовано з переохолодженням.
"Усі навколо просто спостерігали. Його друг побіг метрів за 300 до спортивного майданчика, там з'явився один доброволець, що допоміг витягнути хлопця", -
dtp.kiev.ua
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/photo5305660198846837250.jpg)
Кияни також травмуються бурульками та льодовими брилами, що падають з дахів. Минулої доби було зареєстровано чотири таких випадки. Люди одержали забої та переломи. Усі госпіталізовані.
Так на вул. Прорізній, що у Шевченківському районі столиці, сніг впав прямо на голову жінці.
Схожа ситуація сталась неподалік від Бессарабської площі. Дивом ніхто не травмувався.
Нагадаємо, "Погляд" писав, що у Києві на жінку впав сніг з даху. Вона отримала забій поперекового відділу хребта і правого плеча, й була госпіталізована. Постраждали від бурульок також у лютому та січні.
Брили льоду падали і на вул. генерала Геннадія Воробйова у Солом’янському районі. На щастя, авто не пошкоджено.
"Закликаємо пішоходів не підходити близько до місць проведення робіт, які огороджені спеціальними стрічками, а водіїв — не паркувати авто біля таких стрічок. У місті працюють інспектори з благоустрою: за неочищені дахи, неприбраний сніг та інші невиконані роботи штраф може скласти 1700 гривень", -
Патрульна поліція Києва
Нагадаємо, “Погляд” писав про правила, які допоможуть уберегтися в сезон падіння бурульок. Адже з потеплінням на дахах, балконах будинків та різних спорудах з’являються бурульки, які можуть травмувати перехожих.
Інші травматичні випадки
У Деснянському районі школяр вдарив свого 14-річного однокласника електрошокером. Підлітка госпіталізовано.
А у Голосіївському районі 37-річний молодик на Льодовому стадіоні впав з 10-метрової висоти. Одержав серйозні травми. Госпіталізований у стані коми і травматичного шоку.
Також "Погляд" повідомляв, що у Києві кранівнику стало погано на висоті 140 метрів під час виконання обов’язків на будівництві.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.