Новини
Буча

Бучанський міський парк відкриють 11 травня


Завдяки послабленню карантинних заходів з наступного понеділка, 11 травня, для прогулянок офіційно відкриють Бучанський міський парк та інші парки і сквери міст Київщини. Про це повідомив Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

Також він нагадав, що згідно з постановою уряду з 11 травня почнуть працювати:

✅ парки, сквери, зони відпочинку;

✅ музеї, бібліотеки;

✅ тренування в командних видах спорту для професійних команд на закритих базах;

✅ сервіс побутової техніки;

✅ стоматологи, аудитори, адвокати, нотаріуси;

✅ салони краси, перукарні;

✅ оптова і роздрібна торгівля непродовольчими товарами, крім зон розваг та харчування і дитячих зон у торгово-розважальних центрах;

✅ заклади громадського харчування на виніс;

✅ літні майданчики кафе та ресторанів просто неба в закладах за умови умові забезпечення санітарних та протиепідемічних заходів. А саме - дотримання відстані не менше 1,5 метра між столами та одно- двомісного розміщення клієнтів за одним столом, забезпечення персоналу та відвідувачів засобами індивідуального захисту.

"Також уряд анонсував ще низку послаблень для бізнесу, які можуть бути прийняті на цьому тижні. Стежте за оновленнями на урядовому порталі з інформацією для підприємців в умовах карантину. Нагадаю, що при цьому сам карантин продовжено до 22 травня, тому з дому варто виходити в масках, руки мити так само ретельно, як і раніше, а також використовувати дезінфікуючі засоби", - наголосив Федорук.