Новини Київської області
Буча

Бучанські кікбоксери – чемпіони України: наші земляки на останніх змаганнях року здобули дві золоті та одну срібну нагороди

Нещодавно у Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WKA. Бучанці з команди IPPON поклали до своєї спортивної скарбнички дві золоті та одну срібну нагороди. На цих змаганнях місто Бучу представляли вихованці спортивного клубу з кікбоксингу IPPON. Це Максим Радько (у розділі кік-лайт, вагова категорія до 70 кг) та Олександр Рак (кік-лайт і лоу-кік, до 40 кг). Двічі наші земляки піднімалися на найвищу сходинку п’єдесталу та здобули титули чемпіонів України 2018 (WKA). Загалом команда IPPON отримала дві золоті та одну срібну медалі. Особлива подяка тренерам Роману та Євгену Ковеням, які готували бучанських спортсменів. У запеклих поєдинках Максим Радько виборов перше місце та звання чемпіона України у розділі кік-лайт. А Олександр Рак став переможцем у розділі лоу-кік та здобув друге місце у розділі кік-лайт, у фіналі поступившись чинному чемпіону. Ці змагання були останніми для наших кікбоксерів у 2018 році, який став для клубу врожайним. За цей час його вихованці отримали 15 золотих, 8 срібних та 4 бронзові нагороди. Вони стали переможцями та призерами європейських і всеукраїнських змагань. Дякуємо нашим землякам за ці численні нагороди, сподіваємося на нові перемоги у наступному році.