Новини
Ірпінь
Буча

Бучанська спілка ветеранів вітає медиків Ірпінського військового шпиталю з професійним святом і дякує за співпрацю


Голова Щербак О. І. та колектив Бучанської міської організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій вітає з професійним святом та висловлює щиру подяку головному лікарю в/ч А2923 Кіху А. Ю., а також Белага В. В., Рудакову М. І., Шутовичу В. С., Литвинко Н. П., Волянському О. М. та всім лікарям за вагомий внесок у військово-патріотичне виховання молоді.

Зокрема за неодноразово проведені теоретичні та практичні заняття з надання першої долікарської допомоги зі старшокласниками всіх ЗОСШ м. Бучі, проведення практичних занять з сучасної тактичної медицини, за активну громадську позицію.

Від усієї душі і з великою повагою вітаємо вас з професійним святом — Днем медичного працівника! Прийміть найщирішу подяку за вашу працю, яку по праву можна назвати однією з найблагородніших у світі! Адже саме ви несете велику відповідальність за найцінніше – людське здоров’я та життя.

У це чудове свято від усього серця бажаємо вам витримки й оптимізму, наснаги та віри у світле майбуття. Бажаємо вам пошани та любові, плідної праці, невичерпної енергії, міцного здоров’я, сонячного настрою та радості від кожного дня!

Сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами!

Бучанська міська організація інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій