Буча: фінал турніру з міні-футболу серед команд поліцейських Київщини
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/OBSHHYJ.jpeg)
Дводенні змагання з міні-футболу пройшли на базі Бучанської середньої загальноосвітньої школи №1. За першість Головного управління національної поліції Київщини боролися 11 команд.
До складу команд, які виборювали звання «найкращий» з міні-футболу увійшли правоохоронці міських та районних відділів поліції Київщини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/MATCH-6.jpeg)
Організатором турніру виступив відділ професійного навчання Управління кадрового забезпечення. Він же й підібрав місце проведення змагань – Бучанську школу №1, де умови для проведення виявились найпридатнішими та найкомфортнішими.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/MATCH2.jpeg)
Отож, переможцем турніру стала команда полку поліції особливого призначення, який дислокується в Броварах. На другу сходинку зійшла збірна Ірпінського відділу поліції і третє місце посіла команда правоохоронців з Василькова.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/Kubky-2.jpeg)
Тріумфаторам змагань було вручено кубки та медалі переможців.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/FOTO-Futbol.jpeg)
Турнір організовано та проведено відповідно до плану спортивних заходів Головного управління національної поліції в Київській області.