#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Буча
Бровари
Спорт

Буча: фінал турніру з міні-футболу серед команд поліцейських Київщини

03.07.2019 0 Руслан Семенець 0

Дводенні змагання з міні-футболу пройшли на базі Бучанської середньої загальноосвітньої школи №1. За першість Головного управління національної поліції Київщини боролися 11 команд.

До складу команд, які виборювали звання «найкращий» з міні-футболу увійшли правоохоронці міських та районних відділів поліції Київщини.

Організатором турніру виступив відділ професійного навчання Управління кадрового забезпечення. Він же й підібрав місце проведення змагань – Бучанську школу №1, де умови для проведення виявились найпридатнішими та найкомфортнішими.

Отож, переможцем турніру стала команда полку поліції особливого призначення, який дислокується в Броварах. На другу сходинку зійшла збірна Ірпінського відділу поліції і третє місце посіла команда правоохоронців з Василькова.

Тріумфаторам змагань було вручено кубки та медалі переможців.

Турнір організовано та проведено відповідно до плану спортивних заходів Головного управління національної поліції в Київській області.

Відділ комунікації поліції Київської області