Новини
Україна
Новини Київської області
Буча
Вишгород
Біла Церква
Чорнобиль
Культура
Подорожі
За кордоном

Британці цікавляться турами до Чорнобиля


На престижній туристичній виставці World Travel Market 2019 Чорнобиль-тур представлений окремим стендом

Сьогодні, 6 листопада – завершальний день найбільшої світової туристичної подія цього тижня,  ювілейної 40-ї виставки World Travel Market 2019, яка відбувається у Лондоні.

«Україна на ній представлена національним стендом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Цьогорічні учасники від України - міста Львів, Харків, Кривий Ріг (вперше), Львівська область (вперше). Усім їм участь у виставці була безкоштовною. Окрім національного стенду на WTM також є стенд Управління туризму і промоцій КМДА, де представлено 7 учасників. Окремий стенд має туроператор "Чорнобиль-тур", повідомив Travel Press Club.

Тури до Чорнобиля викликають інтерес у відвідувачів виставки. «На виставці World Travel Market 2019 британці активно цікавляться стендом Chernobyl TOUR - Чернобыль ТУР - Чорнобиль ТУР. Для нас це позитивна історія: туристи приїжджають на кілька днів, зупиняються у столичних готелях, замовляють оглядові екскурсії», повідомила на своїй Фейсбук-сторінці заступник голови КМДА Марина Хонда.

Отже, є сподівання, що з часом потік туристів зросте не лише до Чорнобиля, а й до інших куточків України, і зокрема Київщини. Адже туристична галузь Київська область, як повідомляв «Погляд», представлено не лише Чорнобиль. На національному стенді Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства презентовано Вишгород, Бучу, білу Церкву.

А щодо турів до Чорнобиля – Марина Хонда зазначила, що для українських туристів туроператори також мають цікаві пропозиції. «Приємно, що організатори Чорнобиль-тур підтримали мою пропозицію - зробити соціальний проект для чорнобильців, що живуть у Києві. Туроператори готові безкоштовно надавати для них місця у групах, що їдуть на екскурсію до зони відчуження. Спільну соціальну відповідальність підкріпили Меморандумом між Управління мтуризму та промоцій Київської міської державної адміністрації та Асоціацією Чорнобильського Туризму / Association of Chornobyl Tourism», повідомила заступник голови КМДА.

Фото з Фейсбук-сторінки Марини Хонди.