Новини
Новини Київської області
Бровари
Суспільство
Київщина-суспільство

Броварську школу №5 відвідала урядова делегація Польщі


До Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 ім. Василя Стуса в рамках офіційного візиту завітала делегація польських урядовців на чолі з Державним секретарем канцелярії Президента Республіки Польща паном Адамом Квятковські.

Мета візиту гостей в Україну - відвідування польських меншин, культурних осередків, зустріч у центрах польської культури, спілкування зі школярами, котрі вивчають польську мову у школах України, йдеться на сайті Броварської міської ради.

Пана Адама Квятковські супроводжувала генеральний консул Республіки Польща в Україні пані Дорота Дмуховська. Члени делегації зустрілися з учнями школи,  вчителями, членами польського культурно-освітнього товариства «Родина».

Учні школи привітали гостей розмаїттям мов, хлібом-сіллю; розповіли про рідну школу, участь у міжнародних проектах (англійською мовою), співпрацю з польськими друзями, навчання у польських школах влітку, екскурсії польським краєм, поділилися планами на майбутнє.

Державний секретар пан Адам Квятковські підкреслив, що Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 ім.Василя Стуса знана на теренах Польщі як освітній заклад, школа лінгвістики, де учні мають змогу вивчати багато іноземних мов. Саме це вигідно вирізняє їх та робить конкурентоспроможними при вступі до вузів Європи.

Школі було подаровано 2 комп’ютери та навчальну літературу. Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері.