"Бронза" легкоатлета з Білої Церкви на чемпіонаті України
З 2 по 5 лютого 2020 року в міста Суми відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні. В складі команди Київської області взяли участь вихованці та випускники Комунального закладу КОР "Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту" відділення легкої атлетики.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84933717_2641030045979335_3057616402325176320_n.jpg)
Вихованець спорзакладу Бойко Владислав отримав бронзову нагороду на дистанції 400м, з результатом 50,98с та в естафетному бігу 4х200м.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84304577_2641030059312667_1783991198415847424_n.jpg)
А ліцеїстка Стецюк Надія стала четвертою на дистанції 400м, з результатом 57,77с та четвертими вони були разом із Поліщук Людмилою на дистанції 4х200м естафетний біг.
Вітаємо наших вихованців та їх тренерів бригаду Зайцева В.О. із вдалим виступом і бажаємо подальших перемог!, - йдеться на сторінці спортліцею.
Фото зі сторінки спортзакладу