Новини
Культура
Новини світу
За кордоном

Британський дипломат та фотограф створить книгу про Київ 1990-х років

Кошти з продажу британець хоче передати на закупівлю ліків для українців.

Британський дипломат та фотограф створить книгу про Київ 1990-х років - зображення
Фото: Пітер Форд

Колишній британський дипломат та фотограф Пітер Форд планує створити зі своїх знімків книгу Kyiv – Moments in Time, аби допомогти українцям. Про це повідомило ВВС.

Видати книгу британець хоче власним коштом, натомість всі гроші з продажу має намір передати на закупівлю ліків для українців.

Відомо, що в майбутнє видання ввійде близько 300 світлин. Під час своєї роботи на міністерство закордонних справ Великої Британії Форд фотографував Київ протягом 1996-1999 років.

Передмову до книги написав український фотограф Єфрем Лукацький. За його словами, роботи британця ‒ "неоціненний внесок в історію України", адже фотографій того періоду українського життя збереглося небагато.

Британський дипломат та фотограф створить книгу про Київ 1990-х років - зображення
Британський дипломат та фотограф створить книгу про Київ 1990-х років - 1 - зображення
Фото: Пітер Форд

Світ продовжує підтримувати Україну на всіх фронтах. Нагадаємо, днями шведський бойовий медик Нільс вийшов на демонстрацію на підтримку України.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.